تبلیغات شما اینجا پکیج تصفیه فاضلاب طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
اجاره تلویزیون نمایشگاهی

اگر می خواهید یک نمایشگر شهری ال ای دی تی وی کو را بخرید باید هزینه زیادی را برای آن پرداخت کنید که این هزینه ها معمولا برای شرکت ها کاری منطقی نمی باشد. بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه ها و در عین حال بهره مندی از امکانات نمایشگر شهری، اجاره آن است.

با اجاره تلویزیون شهری می توانید تا هر زمانی که بخواهید از آن بهره مند شوید و در کوتاه مدت نیاز به تبلیغات و برند سازی خودتان را برآورده نمایید.

برعکس آنچه بیشتر شنیده می شود اجاره نمایشگر شهری کار خیلی راحتی است و در برخی مواقع هزینه آن نزدیک به هزینه محصولاتی مانند تلویزیون های LED است.

تلویزیون شهری نمایشگر بزرگی است که در حال حاضر به منظور استفاده در اماکن شلوغ و پر رفت آمد به وسیله ای رایج تبدیل شده است.

اجاره تلویزیون شهری:: برچسب ها : اجاره تلویزیون شهری , فروش تلویزیون شهری , خرید تلویزیون شهری , قیمت تلویزیون شهری , تلویزیون شهری ,
ن : مجتبی
ت : سه شنبه 30 آبان 1396

تلویزیون شهری outdoor یا تلویزیون شهری محیط های بیرونی همانگونه که از اسمش معلوم است در فضای بیرونی کاربرد دارد. این تلویزیون نور زیادی دارد و به اصطلاح روز دید می باشد. همینطور از مقاومت فیزیکی زیادی در مقایسه با سایر تلویزیون های شهری برخوردار است و در دو نوع دسترسی تعمیر از پشت و دسترسی تعمیر از جلو به بازار ارائه می شود.

برای دیدن ویژگی های فنی تلویزیون های شهری outdoor ، و برای دریافت مشاوره خرید و اجاره تلویزیون شهری و اطلاع از قیمت تلویزیون شهری با ما تماس بگیرید.:: برچسب ها : تلویزیون شهری , اجاره تلویزیون شهری , فروش تلویزیون شهری , خرید تلویزیون شهری , قیمت تلویزیون شهری ,
ن : مجتبی
ت : سه شنبه 25 مهر 1396

نصب تابلوهای تبلیغاتی بر روی ساختمان هابه طور کل تابلوهای تبلیغاتی بر روی ساختمان به 3 دسته کلی تابلوهای نوری، غیرنوری و تابلو اعلانات تقسیم می شوند.

تابلوی تبلیغاتی غیرنوری : نباید به روی تیرهای چراغ برق، مخابراتی و روشنایی عمومی و تجهیزات راهنمایی و رانندگی نصب شوند و به جای آنها می توان به روی دیوارهای یک پارچه یا دیواری به فرم حصار ایجاد شوند و به استثنای دیوارهای پارکهای عمومی بر دیوارها نصب کرد.

تابلوی تبلیغاتی غیرنوری را می توان بر روی ساختمان تجاری نصب کرد به شرط این که دیوار فاقد پنجره بوده و یا پنجره ها کوچک باشد. تابلوها نباید از دیوار بزرگتر باشد و از لبه دیوار باید به اندازه ۲۵/۰ متر فاصله داشته باشد. نصب این تابلوها به روی سطح شیب دار و تراس ها ممنوع است، فاصله اش از زمین باید بیشتر از ۵/۰ متر باشد و در کل، مساحت را هم در نظر گرفت.همچنین فاصله یک تابلو از یک ساختمان تجاری نباید کمتر از نصف ارتفاع تابلو باشد و نصب تابلو روی طرح های دیگر ممنوع است.

تابلوهای تبلیغاتی نوری : نصب این تابلوها روی دیوار و مانند دیوار ممنوع است ولی روی دیوار ساختمان های تجاری می توان نصب کرد حتی اگر پنجره باشد اما به طور موازی و از محدوده دیوار یا بالکن نباید بیشتر و بزرگتر باشد تابلو تبلیغاتی یا فروش تلویزیون شهری نباید حتی قسمتی از نمای ساختمان را بپوشاند.

تابلوهای اعلانات: این تابلوها از نوع فعالیتی که در آن ساختمان انجام می شود خبر می دهند هر کسی که فعالیتی انجام می دهد حق دارد تابلو اعلاناتی بر روی ساختمان محل کسب و کار خود نصب کند.:: برچسب ها : تلویزیون شهری , قیمت تلویزیون شهری , فروش تلویزیون شهری , اجاره تلویزیون شهری , خرید تلویزیون شهری ,
ن : مجتبی
ت : سه شنبه 25 مهر 1396

تلویزیون شهری ال ای دی تی وی کو دیجیتالی LED در چنین مکان دور افتاده و متروکی به یک شور و هیجان عمومی تبدیل شده است. نتیجه ای که در این شرایط حاصل می شود این است که تبلیغات در این نمایشگرها و در میان این جمعیت کوچک که هر کسی دیگری را می شناسد،باعث ارتقا موقعیت تبلیغ کنندگان می شود. به عنوان مثال در 45 روز کاری اول این شبکه ، سود رسانی ( بر اساس شاخص فروش زمان تبلیغ) بیش از 90 درصد محاسبه شد. شاید اگر این عدد را با میانگین شاخص سود رسانی در خرید تلویزیون شهری یک شهر بزرگ مثل مسکو مقایسه کنید بهتر متوجه این تفاوت شوید: این شاخص در مسکو و در بهترین وضعیت به هیچ وجه از 56% فراتر نمی رود.


تبلیغات دیجیتالی شهری و اجاره و فروش تلویزیون شهری، در شهرهای بزرگ جهان به خوبی تثبیت شده است ، اما با در نظر گرفتن دلایل فوق با سرعتی بسیار قابل توجه به سمت شهرهای کوچکتر پیش می رود.:: برچسب ها : اجاره تلویزیون شهری , تبلیغات دیجیتالی شهری , خرید تلویزیون شهری , تلویزیون شهری , نصب تلویزیون شهری ,
ن : مجتبی
ت : چهارشنبه 22 شهريور 1396

ابعاد تلویزیون شهری ال ای دی تی وی کو و یا تلویزیون داخل سالن می تواند به هر ابعاد و شکلی ساخته شود. اما باید به این نکته توجه داشت که در صورتی که این تلویزیون شهری در ابعاد استاندارد اچ دی یعنی نسبت طول ۱۶ به عرض ۹ ساخته شود بهتر است.


خرید تلویزیون شهری را می توان به صورت منحنی ، کروی و سایر اشکال هندسی نیز ساخت. همچنین محصولات مشابه با کاربردهای مختلف هم وجود دارد که در این باره می توانید با ما در تماس باشید.


عمر مفید فروش تلویزیون شهری در صورت استفاده از مواد مرغوب بالای 5۰۰۰۰ ساعت است.


میزان برق مصرفی هر نمایشگر با توجه به ابعاد و تعداد LED های هر نمایشگر متفاوت است. ولی بطور میانگین بین 300-800 وات در هر متر مربع است.


استفاده از کولر گازی برای تلویزیون شهری باعث افزایش طول عمر و بهره وری بهتر تلویزیون می شود البته اگر شرایط نصب طوری می باشد که امکان نصب کولر گازی نباشد می توان از مدلها خاص که نیاز به کولر ندارند استفاده کنید .


تلویزیون های شهری ledtvco قابلیت کنترل از راه دور را دارند. و از هر نقطه ای از زمین ، از طریق ارتباط اینترنتی می توانید تلویزیون شهری را کنترل نمایید همچنین امکان کنترل از طریق وایرلس و شبکه هم وجود دارد.:: برچسب ها : تفاوت بین تلویزیون شهری خارج سالن و تلویزیون داخل سالن , تلویزیون شهری خارج سالن , اندازه های تلویزیون شهری , کیفیت تصویر تلویزیون شهری , تلویزیون شهری , خرید تلویزیون شهری , اجاره تلویزیون شهری , انتخاب تلویزیون شهری , قیمت تلویزیون شهری ,
ن : مجتبی
ت : چهارشنبه 22 شهريور 1396

دات پیج اصطلاحی برای تعیین شفافیت تلویزیون شهری LED ال ای دی تی وی کو است. به فاصله میان مرکز دو پیکسل مجاور دات پیج می گویند ، و در واحد میلی متر بیان می گردد. شفافیت تصویر بالاتر با دات پیج کمتر و شفافیت تصویر کمتر با دات پیج بالاتر نشان داده می شود. برای مثال کیفیت تصویر دات پیج ده در خرید تلویزیون شهری بسیار بالاتر از دات پیج بیست است.

صفحه نمایش فروش تلویزیون شهری از تعدادی پیکسل تشکیل شده است که به فاصله ی بین دو پیکسل در واحد میلی متر دات پیج می گویند.

هرچه این فاصله بیشتر باشد پیکسل های کمتری در واحد سطح خواهیم داشت و وضوح تصویر کاهش می یابد و جزییات کمتری از تصویر به نمایش گذاشته می شود. بالعکس هرچه فاصله کمتر شود وضوح تصویر بالاتری خواهیم داشت. در حالت کلی شفافیت تصویر (رزولوشن) به تعداد پیکسل های موجود در صفحه نمایش بستگی دارد .:: برچسب ها : خرید تلویزیون شهری , اجاره تلویزیون شهری , تلویزیون شهری , دات پیج , کیفیت خوب تصویر تلویزیون شهری , نکاتی که باید در خرید تلویزیون شهری رعایت کنید ,
ن : مجتبی
ت : چهارشنبه 22 شهريور 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)